Hakkımızda

soyleki.com internet sitesi sosyoloji felsefe gibi sosyal bilimler alanları ile hem gündelik hayat hem de genel kültür açısından önemli teknoloji ve fen bilimleri alanlarında genel paylaşım ve bilgi internet sitesidir. İçeriklerimiz çeşitli araştırmalardan ve konusunda bilgili yazarlar tarafından hazırlanan makalelerden oluşmakta olup site bilgi kapasitemizi gün geçtikçe artırarak ilgili konularda doğru ve güvenilir bir bilgi kaynağı oluşturmayı hedeflemekteyiz.

soyleki.com sitesi ile ilgili tüm soru, görüş ve önerileriniz için bize iletişim sayfamızdan ya da info@soyleki.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanar Eserleri Kanunu’na uygun olarak paylaşım yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber, fotoğraf ve paylaşımlar, ilgili sayfamıza link vermek koşulu ile yayınlanabilir. Aksi hallerde yasal haklarımız saklıdır.

Sitede yer alan herhangi bir içerikle ilgili ikinci veya üçüncü şahısların mağduriyeti oluşması durumunda info@soyleki.com adresi üzerinden iletişim kurulduğunda sorun ivedilikle çözülecektir.